Поліцейська комісія

Протоколи

 • Протоколи

   

  ПРОТОКОЛ № 32

  засідання поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області

  18.05.2018                                             м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 22

  ПРИСУТНІ:

  Голова комісії: Пролигін Анатолій Андрійович

  Члени комісії:  Калько Сергій Петрович

                            Перегудов Петро Вікторович

  Секретар комісії: Сафронова Ірина Олександрівна

          

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області (список додається).
  2. На підставі списку з електронної бази «рекрутінг» затвердження рейтингу кандидатів на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  1.СЛУХАЛИ:

  Сафронову І.О. про підсумки співбесіди з кандидатами на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  УХВАЛИЛИ:

  За підсумками співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області з 28 кандидатів рекомендовано 25 , не рекомендовано 3.

  ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА»-4, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0.

   

  2.СЛУХАЛИ:

  Сафронову І.О. з інформацією про затвердження рейтингу кандидатів на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області на підставі списку з електронної бази «рекрутінг» (рейтинг додається).

  УХВАЛИЛИ:

  Затвердити рейтинг кандидатів на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області на підставі списку з електронної бази «рекрутінг» (список додається).

  ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА»-4, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0.

  Голова комісії                        о/п              Пролигін Анатолій Андрійович

  Члени комісії                          о/п              Перегудов Петро Вікторович

                                                 о/п              Калько Сергій Петрович

  Секретар комісії                     о/п              Сафронова Ірина Олександрівна

          

   

  ПРОТОКОЛ № 35

  засідання поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області

  22.06.2018                                             м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 22

  ПРИСУТНІ:

  Голова комісії: Пролигін Анатолій Андрійович

  Члени комісії:  Калько Сергій Петрович

                            Перегудов Петро Вікторович

  Секретар комісії: Сафронова Ірина Олександрівна

          

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Проведення співбесіди з кандидатами на посади слідчих Головного управління Національної поліції в Луганській області (список додається).
  2. На підставі списку електронної бази НПУ «Рекрутінг» затвердження рейтингу кандидатів на посади слідчих Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  1.СЛУХАЛИ:

  Сафронову І.О. про підсумки співбесіди з кандидатами на посади слідчих Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  УХВАЛИЛИ:

  За підсумками співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад слідчих  Головного управління Національної поліції в Луганській області з 22 кандидатів рекомендовано 17 , не рекомендовано 5.

  ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА»-4, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0.

   

  2.СЛУХАЛИ:

  Сафронову І.О. з інформацією про затвердження рейтингу кандидатів на посади слідчих Головного управління Національної поліції в Луганській області на підставі списку електронної бази НПУ «Рекрутінг» (рейтинг додається).

  УХВАЛИЛИ:

  Затвердити рейтинг кандидатів на посади слідчих Головного управління Національної поліції в Луганській області на підставі списку  електронної бази НПУ «Рекрутінг» (список додається).

  ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА»-4, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0.

   

   

  Голова комісії                                  о/п    Пролигін Анатолій Андрійович

  Члени комісії                                   о/п    Перегудов Петро Вікторович

                                                           о/п    Калько Сергій Петрович

  Секретар комісії                              о/п    Сафронова Ірина Олександрівна

   

 • Оголошення

  ОГОЛОШЕННЯ

  16.02.2022, 17.02.2022 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  18.02.2022 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  10.01.2022  о  9.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання щодо оголошення конкурсу на заміщення 15 вакантних посад дільничних офіцерів поліції відділів (секторів) превенції РУП/РВП ГУНП в Луганській області.
  2. Різні питання.

  ОГОЛОШЕННЯ

  29.12.2021 о 10.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  30.12.2021 о 10.00  в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 заплановано проведення засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  22 листопада  2021 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)     Інформування про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  2)  Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  4)  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  5)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  09 вересня 2021 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1) Інформування про стан проведення етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  2)  Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  3) Оголошення конкурсу на заміщення 25 вакантних посад поліцейських батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП в  Луганській області;

  4) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  5)  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  6)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  12.07.2021 о  09.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання щодо оголошення конкурсу на заміщення 25 вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  2.  Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  02 липня  2021 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1) Інформування про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад працівників слідчих підрозділів РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  2) Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад працівників слідчих підрозділів РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад працівників слідчих підрозділів РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  4) Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад працівників слідчих підрозділів РУП/РВП ГУНП в Луганській області;

  5) Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  17 червня  2021 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП  в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)     Інформування про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  2)  Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  4)  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП  в Луганській області;

  5)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  10 червня 2021 року о 17.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області. Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1) Інформування про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП в Луганській області;

  2) Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  20 травня о 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  21 травня о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  13.04.2021 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  14.04.2021 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  29.03.2021  о  10.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання щодо оголошення конкурсу на заміщення 15 вакантних посад працівників слідчих підрозділів  РУП/РВП ГУНП  в Луганській області;
  2. Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  12 березня 2021 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1. Інформування поліцейської комісії про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад середнього та молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  2.  Вивчення документів кандидатів на посади молодшого та середнього складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, поданих ними особисто та сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Луганській області.

  3. Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посади молодшого та середнього складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  4. Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посади молодшого та середнього складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  5.    Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  01.03.2021 о 9.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Інформування поліцейській комісії про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад середнього та молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  2. Обговорення питання,  щодо прийняття рішення стосовно звернення кандидата на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції  ГУНП в Луганській області.

  3. Інші питання.

  ОГОЛОШЕННЯ

  26 січня  2021 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)  Інформування про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2)  Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції ВП ГУНП в Луганській області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції ВП ГУНП в Луганській області;

  4)  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції ВП ГУНП в Луганській області;

  5)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  14.01.2021 о 08.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Інформування поліцейській комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2.  Розгляд звернень Байрамова Р.І., Півіна П.І., Шевчука Д.Ю.;

  3. Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  11.01.2021 о 08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Оголошення конкурсу на заміщення 25 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2. Інформування поліцейській комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених відділів/секторів кримінальної поліції відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  3.  Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  22 та  23 грудня 2020 року о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  24 грудня 2020 року о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  19 та 20 листопада 2020 року о 09.00 за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1) Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсів кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2) Вивчення поліцейською комісією документів кандидатів на посади молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  3)  Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посади молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  4) Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції та/або на зайняття вакантної посади молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  5)  Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  16 жовтня 2020 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1) Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2)  Вивчення поліцейською комісією документів кандидатів на посади дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  3)  Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посади дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

      4) Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посади дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області .

  5)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  07.09.2020 о 08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Порядок денний:

  1. Оголошення конкурсу на заміщення 25 вакантних посад молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції  в Луганській області;

  2. Інформування поліцейській комісії про проходження конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад дільничних офіцерів поліції секторів превенції відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

      3.  Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  20.08.2020, 21.08.2020 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  25.08.2020 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  10.08.2020  о  08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання щодо оголошення конкурсу на заміщення 15 вакантних посад дільничних офіцерів поліції ГУНП  в Луганській області;
  2. Різні питання.

  ОГОЛОШЕННЯ

  09 липня  2020 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)  Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад працівників слідчих підрозділів відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2)   Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад працівників слідчих підрозділів відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  3)  Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад працівників слідчих підрозділів відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  4)    Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад працівників слідчих підрозділів відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  5)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  02 та 03 липня  2020 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)  Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого та середнього складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2)   Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад молодшого та середнього складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого та середнього складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  4)  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад молодшого та середнього складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  5)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  25.05.2020 о 12.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  26.05.2020 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  18.05.2020, 19.05.2020, 20.05.2020, 21.05.2020, 22.05.2020 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування працівників поліції, які проходять атестування.

  22.05.2020 та 29.05.2020 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  28.04.2020 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться засідання атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  12.03.2020 о 08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Оголошення додаткового конкурсу на заміщення 4 вакантних посад слідчих відділів/відділень ВП ГУНП в Луганській області;

      2.  Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  11.03.2020 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування  працівників поліції, які проходять атестування.

  13.03.2020 о 09.30 в адміністративній будівлі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться стройовий огляд працівників поліції, які проходять атестування.

  13.03.2020 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться співбесіда поліцейських з атестаційною комісією Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  25.02.2020 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування  працівників поліції, які проходять атестування.

  28.02.2020 о 09.30 в адміністративній будівлі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться стройовий огляд працівників поліції, які проходять атестування.

  28.02.2020 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться співбесіда поліцейських з атестаційною комісією Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  10 лютого  2020 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1) Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної служби поліції Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  2)  Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної служби поліції Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної служби поліції Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  4) Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної служби поліції Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  5) Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  05 лютого  2020 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)  Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  2) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  3)  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад поліцейських БПСПОП «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  4)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  03.02.2020  о  08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання щодо оголошення конкурсу на заміщення 25 вакантних посад середнього і молодшого складу поліції ГУНП  в Луганській області;
  2. Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУНП в  Луганській області;
  3. Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських сектору реагування патрульної поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  4. Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  27.01.2020  о  08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання щодо оголошення конкурсу на заміщення 20 вакантних посад працівників слідчих підрозділів відділів поліції ГУНП в Луганській області;
  2. Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУНП в  Луганській області;
  3. Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  22.01.2020 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування  працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  24.01.2020 о 09.30 в адміністративній будівлі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться стройовий огляд працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  24.01.2020 о 10.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться співбесіда поліцейських з атестаційною комісією Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  18.12.2019  о  08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області.

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання,  щодо оголошення конкурсу на заміщення  25 вакантних посад поліцейських сектору реагування  патрульної поліції;
  2. Різні питання.

   

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  25.11.2019  о  08.30 за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Порядок денний:

  1. Розгляд питання,  щодо оголошення конкурсу на заміщення  25 вакантних посад поліцейських батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» ГУНП в Луганській області;
  2. Різні питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада  2019 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1) Інформування поліцейської комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2)  Вивчення поліцейською комісією документів кандидатів на посади молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посади молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  4)   Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посади молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області .

  5)     Інші питання.

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  12.11.2019 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування  працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  14.11.2019 о 14.00 в адміністративній будівлі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться стройовий огляд працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  14.11.2019 о 15.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться співбесіда поліцейських з атестаційною комісією Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  01.11.2019 о 17 годині 00 хвилин  за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Порядок денний:

  1.   Інформування поліцейській комісії про проходження окремих  етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції  Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2.      Різні питання.

   

  ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВІДБІР КАНДИДАТА,

  який може бути включений до складу атестаційної комісії Головного управління Національної поліції в Луганській області

  Мета: обрати кандидата, здатного професійно виконувати повноваження члена атестаційної комісії ГУНП в Луганській області, відповідно до вимог наказу МВС України № 1465 від 17.11.2015 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських».

  Якщо Ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та виявили бажання стати членом атестаційної комісії  ГУНП в Луганській області, просимо Вас до 02 жовтня 2019 року подати до Головного управління за адресою: проспект Центральний, 22 (сектор організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП) такі документи:

  1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на  обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»). Надається особисто у письмовому вигляді.

  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації кандидата).

  3. Автобіографія.

  4. Копії документів про освіту (за згодою).

  5. Копія трудової книжки (за згодою).

  6. Інші матеріали (рекомендаційні листи, характеристики тощо), які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу атестаційної комісії (бажано).

  Довідки за телефон: (066) 915-27-74

                             

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  24 вересня  2019 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)     Інформування про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважені Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  2)  Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад оперуповноважені Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважені Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  4)  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад оперуповноважені Головного управління Національної поліції в Луганської області;

  5)     Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

               18.09.2019 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою:                                 

  м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування  працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  20.09.2019 о 14.00 в адміністративній будівлі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться стройовий огляд працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  20.09.2019 о 15.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться співбесіда поліцейських з атестаційною комісією Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  06.09.2019 о 17 годині 00 хвилин  за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр-т. Центральний, 22

  відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Порядок денний:

  1. Обговорення питання щодо оголошення конкурсів  на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2.   Інформування поліцейській комісії про проходження окремих  етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  3.      Різні питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  05 серпня  2019 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

   

  1. Інформування про стан проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції  Головного управління Національної поліції в Луганської області.

   2. Узагальнення списків кандидатів, які подали заявки та успішно пройшли попередні етапи конкурсу на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

             3. Оголошення конкурсу на заміщення 25 вакантних посад оперуповноважених Головного управління Національної поліції в Луганської області.

  4.  Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції  Головного управління Національної поліції в Луганської області.

  5.  Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до проходження служби в поліції на зайняття вакантних посад молодшого складу поліції  Головного управління Національної поліції в Луганської області.

  6.     Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  02 серпня  2019 року о 16.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1. Обрання голови та секретаря поліцейської комісії ГУНП в Луганській області;

  2. Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

               31.07.2019 о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування  працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  02.08.2019 о 14.00 в адміністративній будівлі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться стройовий огляд працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

                02.08.2019 о 15.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться співбесіда поліцейських з атестаційною комісією Головного управління Національної поліції в Луганській області.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

   

  ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВІДБІР ПРЕДСТАВНИКА ВІД ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ,

  який може бути включений до складу поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Мета: обрати представника від ГУНП в Луганській області, здатного професійно виконувати повноваження члена поліцейської комісії ГУНП відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».

  Якщо Ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та виявили бажання стати членом поліцейської комісії  ГУНП в Луганській області, просимо Вас до 24 червня 2019 року подати до Головного управління за адресою: проспект Центральний, 22 (сектор організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП) такі документи:

  1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на  обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»). Надається особисто у письмовому вигляді.

  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації кандидата).

  3. Автобіографія.

  4. Копії документів про освіту (за згодою).

  5. Копія трудової книжки (за згодою).

  6. Інші матеріали (рекомендаційні листи, характеристики тощо), які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (бажано).

   

  Довідки за телефон: (066) 915-27-74

   

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  10 та 11 січня  2019 року о 08.45  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)    Інформування поліцейській комісії про проходження етапів конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад оперуповноважених і  молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2)  Вивчення поліцейською комісією документів кандидатів на посади оперуповноважених і  молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, поданих ними особисто та сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Луганській області;

  3) Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посади оперуповноважених і молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  4)   Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посади оперуповноважених і  молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області .

  5)     Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  27.11.2018 о 9 годині 00 хвилин  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП  в Луганській області

  Порядок денний:

  1. Обговорення питання щодо оголошення конкурсів  на заміщення вакантних посад оперуповноважених і  молодшого складу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  2. Різні питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  20 листопада  2018 року о 08.45  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1)    Інформування поліцейській комісії про проходження конкурсу кандидатами на заміщення вакантних посад поліцейських батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  2)  Вивчення документів кандидатів на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області, поданих ними особисто та сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Луганській області;

  3)  Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  4)   Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посаду на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області;

  5)     Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  14, 17 та 18 вересня  2018 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1. Вивчення документів кандидатів на посаду оперуповноважений, молодший склад поліції (ІТТ) ГУНП в Луганській області поданих ними особисто та сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Луганській області;
  2. Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посаду оперуповноважений, молодший склад поліції (ІТТ) Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  3. Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посаду оперуповноважений, молодший склад поліції (ІТТ) Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  4. Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

  ОГОЛОШЕННЯ

  06 серпня  2018 року о 16.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1. Вивчення документів кандидатів на посаду інспектора кінолога кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Луганській області, поданих ними особисто та сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Луганській області;
  2. Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посаду інспектора кінолога кінологічного центру Головного управління Національної поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  3. Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посаду інспектора кінолога кінологічного центру Головного управління Національної поліції  в Луганській області;
  4. Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  22 червня  2018 року о 09.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1. Вивчення документів кандидатів на посади слідчих Головного управління Національної поліції в Луганській області, поданих ними особисто та сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Луганській області;
  2. Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посади слідчих  Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  3. Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посади слідчих Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  4. Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  18 травня  2018 року о 08.00  за адресою: м. Сєвєродонецьк,  пр-т. Центральний, 22 відбудеться засідання поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

  Під час засідання комісії будуть розглянуті наступні питання:

  1. Вивчення документів кандидатів на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області, поданих ними особисто та сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Луганській області;
  2. Співбесіда поліцейської комісії з кандидатами на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  3. Складання рейтингу кандидатів, рекомендованих на посаду на посаду поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції в Луганській області;
  4. Інші питання.

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

  ОГОЛОШЕННЯ

  4 грудня о 10.00 та 15.00 в комп’ютерному класі за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 22/1 відбудеться тестування  працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  6 грудня о 14.00 в адміністративній будівлі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться стройовий огляд працівників поліції, які проходять атестування в порядку просування по службі.

  6 грудня о 15.00 в ситуаційній залі ГУНП в Луганській області за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Вілєсова, 1 відбудеться співбесіда поліцейських з атестаційною комісією Головного управління Національної поліції в Луганській області.

   

  УКЗ ГУНП в Луганській області

   

 • Накази