Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції в Луганській області; вул. Вілєсова, 1, м. Сєвєродонецьк, 93406; код за ЄДРПОУ – 40108845.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (гарантійне технічне обслуговування нового службового автотранспорту CHERY TIGGO 4).

 1. Ідентифікатор закупівлі: — UA-2023-05-11-005403-a.
 2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Для подальшої належної експлуатації транспортних засобів, що забезпечують службову діяльність ГУНП в Луганській області марки CHERY та з метою збереження гарантійної підтримки, ремонт та технічне обслуговування необхідно проводити у офіційній сервісній мережі з використанням оригінальних запчастин, відповідно до регламенту експлуатації або сервісної книжки, виключно у офіційного дилера, оскільки транспортні засоби перебувають на гарантійному обслуговуванні. Використання транспортного засобу без проведення необхідного гарантійного обслуговування призведе до втрати гарантії виробника, та в свою чергу не забезпечить належний рівень технічної справності транспортного засобу, що спричинить додаткові фінансові витрати з державного бюджету.

Послуги з гарантійного технічного обслуговування службових автомобілів ГУНП в Луганській області мають надаватися відповідно до «Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту», затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 30 березня 1998 року № 102.

Очікувана вартість та бюджетні призначення визначено виходячи з середньої ціни на ринку, яка склалась на теперішній час з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020.

 1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до кошторису на 2023 рік.
 2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 156 977,00 з ПДВ.
 3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічні послуги.

 1. Процедура закупівлі:

Застосовується процедури відкритих торгів (з особливостями).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux