Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі маршрутизаторів

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції в Луганській області; вул. Вілєсова, 1, м. Сєвєродонецьк, 93406; код за ЄДРПОУ – 40108845.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 32410000-0 — Локальні мережі (маршрутизатори, точки доступу).

 1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-10-008577-a
 2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою забезпечення потреб УІАП ГУНП на 2024 рік для виконання завдань із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, проведення стабілізаційних заходів на деокупованих територіях Луганської області та в місцях тимчасової дислокації, оголошено процедуру “відкриті торги”(з особливостями) на закупівлю товару згідно ДК 021:2015: 32410000-0 — Локальні мережі (маршрутизатори, точки доступу), детальні характеристики викладені в додатку № 2 до ТД.

Очікувана вартість та бюджетні призначення визначено виходячи з середньої ціни на ринку, яка склалась на теперішній час з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020.

Товари, що пропонуються учасником повинні відповідати встановленим діючим законодавством України вимогам якості.

 1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до кошторису на 2024 рік.
 2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 196502,87 грн з ПДВ.
 3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар.

 1. Процедура закупівлі:

Застосовується процедури відкритих торгів (з особливостями).Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux