Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшети, ноутбуки, моноблоки).

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Головне управління Національної поліції в Луганській області; вул. Вілєсова, 1, м. Сєвєродонецьк, 93406; код за ЄДРПОУ – 40108845.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшети, ноутбуки, моноблоки).

 1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-13-004714-a
 2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Для забезпечення особового складу комп’ютерним обладнанням для виконання завдань із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, проведення стабілізаційних заходів на деокупованих територіях Луганської області, оголошено процедуру “відкриті торги”(з особливостями) на закупівлю товару згідно ДК 021:2015: 30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшети, ноутбуки, моноблоки).

Очікувана вартість та бюджетні призначення визначено виходячи з середньої ціни на ринку, яка склалась на теперішній час з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020.

Товари, що пропонуються учасником повинні відповідати встановленим діючим законодавством України вимогам якості.

 1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено відповідно до кошторису на 2023 рік.
 2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 4005148,00 грн з урахуванням ПДВ.
 3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар.

 1. Процедура закупівлі:

Застосовується процедури відкритих торгів (з особливостями).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux