Дитячі поліцейські Старобільська провели пізнавальні заходи для ліцеїстів

РОБОТА З ДІТЬМИ

Вчора, 12 жовтня, поліцейські сектору ювенальної превенції завітали до Старобільського ліцею № 2 та провели цілий комплекс профілактичних лекцій для дітей.

З метою дієвої профілактики дитячої злочинності та недопущення вчинення правопорушень дітьми ювенали Старобільського районного управління поліції підготували та довели основні аспекти наступних тем: «Чи можуть існувати права людини без відповідальності», «Булінг», «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх», «Вживання наркотичних речовин та відповідальність за їх розповсюдження», «Обережно, шахраї» та «Безпека дорожнього руху».

Охорона життя та здоров’я, збереження фізичного, психічного, соціального та духовного здоров’я дитини – пріоритетні напрямки роботи не тільки освітян, але й поліції.

Дбати про життєбезпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводитися в екстремальних ситуаціях – актуальні вимоги для всіх дорослих.

Тому основну увагу дітей під час лекцій було звернуто на шкідливий вплив вживання наркотичних, психотропних речовин та тютюнопаління. Бути здоровим та успішним – під таким гаслом поліцейські провели свої лекції з питань профілактики вживання наркотиків та паління. Поліцейським надходили запитання щодо відповідальності за куріння електронних сигарет та приладів для вживання табаку.

Цикл лекцій з питань профілактики булінгу було спрямовано на формування адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику, забезпечення особистої безпеки.

Окремо поліцейські зупинилися на небезпеках в мережі інтернет, довели основні правила безпечної роботи у всесвітній мережі.

Попереду осінні канікули, тому поліцейські нагадали учням основні правила безпеки дорожнього руху.

Незважаючи на значний потік різноманітної інформації, поліцейські наводили практичні поради дітям, спрямовані на виховання потреби цінувати власне здоров’я та життя, дбати про особисту безпеку, поважати себе та інших.

Відділ комунікації поліції Луганської області