19.01.2018
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718
19
2021
22232425262728
293031
дата з:
по:


Головна » Новини » Найголовніше

ГУНП в Луганській області оголошує про формування нового складу Громадської ради

Ініціативна група з підготовки установчих зборів запрошує усі зацікавлені інститути громадянського суспільства Луганський області до участі у створенні громадської ради при ГУНП в Луганській області.

Для цього необхідно подати заяву, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– копія паспорта делегованого представника;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

– звіт, що підтверджує діяльність інституту громадянського суспільства за попередні два роки;

Документи надавати у паперовому та електронному вигляді до відділу комунікації ГУНП в Луганській області за адресою м. Сєвєродонецьк вул. Партизанська, 16.

Контактна особа Валентин Ткалич: 050-520-85-81; 098-520-12-00. lugunr@ukr.net

 

Витяг з Положення про ГР:

https://lg.npu.gov.ua/uk/publish/article/86932

 

Розділ VIII. ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

8.1. Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається зборами, але не більше 35 осіб.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

8.2. Для формування складу Громадської ради ГУНП утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства.

Якщо при ГУНП вже утворена Громадська рада, то не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення її повноважень вона утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради.

До складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів входять представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі ті, які є членами діючої Громадської ради, а також представники ГУНП.

8.3. Не пізніше ніж за 10 календарних днів до проведення установчих зборів ГУНП в обов’язковому порядку оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.

8.4. Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

8.5. До заяви додаються:

1. рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

2. копія паспорта делегованого представника інституту громадянського суспільства (з підписанням згоди на обробку персональних даних);

3. копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.

8.6. За 2 календарних дні до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів. ГУНП повідомляє місце проведення установчих зборів на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

8.7. Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності Громадської ради попередньої коденції.

8.8. Протокол установчих зборів, відомості про склад Громадської ради ГУНП оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

8.9.Особовий склад Громадської радиможе бути змінений в наступних випадках:

- в разі припинення членства в Громадській радіокремих її членів згідно п. 9.3 цього Положення;

- в разі прийняття до складу Громадської ради(за особливих обставин) нових членів.

8.10. Прийняття до складу Громадської радинових членів може бути здійснено з метою поліпшення ефективності діяльності та залучення активних, фахових представників громадських організацій, що мали особливі обставини, які перешкодили увійти представнику організації до складу Громадської ради при її формуванні.

Документи, необхідні для вступу до складу Громадської ради (перелік документів в п.п. 8.4, 8.5 цього положення), кандидат подає на керівні органи Громадської ради.

Рішення про прийняття нових членів до складу Громадської радиприймається окремо по кожному кандидату на загальному засіданні Громадської радибільшістю голосів від загального складу Громадської ради.

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
16.11.2017 | 17:16 ОГОЛОШЕННЯ