Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліція Луганщини запрошує на роботу ветеранів та ветеранок

Опубліковано 16 червня 2026 року о 10:50

У межах реалізації комплексної ветеранської політики, з метою підтримки ветеранів під час їх адаптації до цивільного життя, Головне управління Національної поліції в Луганській області вийшло з ініціативою щодо працевлаштування ветеранів війни в ГУНП на посади державної служби та цивільного персоналу. 


Для працевлаштування запрошуються ветерани війни, які за станом здоров’я, наявним освітнім рівнем та досвідом роботи відповідатимуть кваліфікаційним вимогам до запропонованих вакантних посад. Зазначені посади наявні у структурних підрозділах ГУНП з логістики, матеріально-технічного, організаційно-аналітичного та фінансового забезпечення. 


Долучайся до команди поліції Луганщини! Для отримання детальної інформації звертайтесь до ГУНП в Луганській області м. Дніпро, вул. Філософська, 39а, тел. 066 915 27 74.


Відділ комунікації поліції Луганської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux