Завдяки пильності мешканця м. Попасна поліцейські встановили осіб, що пошкодили патріотичну стелу

ІНФОРМАЦІЯ

Троє підлітків 13-ти та 14-ти років пошкодили знак «Я люблю Україну», що у м. Попасна. Батьків притягнуто до адміністративної відповідальності, а з дітьми поліцейські провели профілактично-виховну бесіду щодо недопустимості подібних вчинків у майбутньому.

Вчора, близько 20 години до поліції Попасної надійшло повідомлення місцевого мешканця про те, що підлітки пошкодили знак на площі Миру. Одного з них чоловік наздогнав, та вони разом очікують на приїзд слідчо-оперативної групи.

Правоохоронці встановили, що учні 7-8 класів близько 19 години прийшли на площу Миру та вирішили розбити стелу «Я люблю України», їхні дії побачив перехожий та зробив зауваження, після чого неповнолітні почали втікати. Одного з правопорушників чоловік наздогнав та викликав поліцію. Двоє інших перебували вдома до приїзду правоохоронців. Мотивів свого вчинку діти пояснити не змогли.

У відношенні батьків неповнолітніх складено адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». До Попаснянської міської ради надіслано запит щодо надання довідки про суму спричинених збитків.

Відділ комунікації поліції Луганської області