Поліція продовжує вживати заходів щодо недопущення ускладнень дорожнього руху на автошляхах області

ІНФОРМАЦІЯ

Знову спостерігається погіршення погодних умов, а саме значне випадіння снігу та ожеледиця на дорогах.

Мобільні поліцейські групи продовжують обстежувати автошляхи задля виявлення ділянок доріг, де можливе ускладнення дорожнього руху.

У випадках звернення водіїв по допомогу, поліція негайно реагує, залучає до вирішення проблем спецтехніку автодору та надає допомогу власними силами.

Так, поліцейські надали допомогу водієві вантажного автомобілю, який зателефонував і розповів про те, що він не може піднятися на підйом в районі с. Привілля Троїцького району. Негайно на місце події була викликана спецтехніка, яка почистила та посипала асфальтне покриття спеціальною сумішшю, завдяки чому водій продовжив рух.

Крім того, до ситуаційного центру ГУНП надійшла інформація про те, що у м. Сєвєродонецьку о 7.30 було відключено 111 житлових багатоповерхівок, а це близько 23 700 мешканців. Реагування на це повідомлення було негайне, наразі проводяться роботи по відновленню теплопостачання.

Наразі, очільник поліції Луганщини здійснює перевірку стану несення служби у м. Золоте та Катеринівка Попаснянського району, які межують з окупованою територією, та ситуацію на дорогах у цьому напрямку.

Відділ комунікації поліції Луганської області