Інформація про кримінальні правопорушення та події, що зареєстровані на території Луганської області станом на 17 травня 2018 року
Протягом доби поліцією було зареєстровано 350 повідомлень, з яких 16 - внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
ОБСТРІЛИ: поліцією зареєстровано два факти обстрілів території Луганщини, що підконтрольна українській владі.
Так, з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї бойовики обстріляли околиці смт. Станиця Луганська.
Всі зареєстровані факти обстрілів внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 258 КК України «Терористичний акт».
РОЗКРИТІ ЗЛОЧИНИ:
НЕЗАКОННЕ ПОВОДЖЕННЯ З БОЄПРИПАСАМИ:
Співробітники Старобільського відділу поліції спільно з оперативниками Управління карного розшуку ГУНП та працівниками кінологічної служби ГУНП під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання громадянина виявили та вилучили револьвер (марка та модель встановлюється). Вилучене направлено до НДЕКЦ. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».
ДОБРОВІЛЬНА ЗДАЧА БОЄПРИПАСІВ:
До Новоайдарського відділу поліції звернувся громадянин, який добровільно видав правоохоронцям 273 набої різного калібру. Вилучене направлене на експертизу до НДЕКЦ. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Згідно частини 3 цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
ВИЯВЛЕННЯ БОЄПРИПАСІВ:
До Новоайдарського відділу поліції надійшло повідомлення громадянина про те, що в лісосмузі неподалік с. Смолянинове він виявив артилерійський снаряд калібру 45 мм часів Другої світової війни. Місце події охороняється співробітниками поліції. Знешкодження снаряду фахівцями ДСНС заплановано на 17 травня. Даний факт зареєстровано.
НАРКОЗЛОЧИНИ:
Співробітники Сєвєродонецького відділу поліції під час проведення огляду за місцем мешкання громадянина виявили та вилучили 67 паростків рослини коноплі та 30 гр. насіння коноплі. Вилучене направлене на експертизу до НДЕКЦ. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ч. 1 ст. 310 КК України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».
Відділ комунікації поліції Луганської області