На Луганщині місцевий мешканець затримав «дачного» крадія та утримував до приїзду поліцейських

КРАДІЖКИ

Затриманий обґрунтовано підозрюється у серії крадіжок з дачних дільниць, розташованих у садівництвах Сєвєродонецького району. До обрання запобіжного заходу чоловік перебуватиме під вартою.

Враховуючи, що до поліції м. Сєвєродонецька періодично надходять повідомлення про вчинення крадіжок з дачних кооперативів, правоохоронцями були створені додаткові патрульні маршрути, які охоплюють ці дільниці, крім цього, керівництво кримінального розшуку та блоку превенції провели ряд зустрічей з головами та представниками садівництв аби залучити до профілактики крадіжок у ввірених кооперативах.

У створених для оперативного обміну інформацією групах у мобільних додатках, дачники та поліцейські застерігають, повідомляють про чужинців та надсилають фотографії підозрілих осіб. Проблема злодійства згуртувала громадян та правоохоронців, і сьогодні вже отримані перші результати тісної взаємодії.

60-річний раніше не судимий мешканець с. Щедріщево за одну ніч скоїв дві крадіжки з дачних будинків, розташованих у с. Замулівка. 57-річний дачник почув підозрілі звуки з сусідніх будинків та затримав крадія безпосередньо після вчинення злочинів. Оперативники та слідчі, які прибули на виклик, вилучили у крадія викрадене майно та встановили постраждалих від його злочинних посягань.

В рамках розпочатих кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 185 КК України «Крадіжка», чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України. Чоловіка перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Відділ комунікації поліції Луганської області