На Луганщині поліцейські виявили та припинили діяльність нарколабораторії
Співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ спільно зі співробітниками Сєвєродонецького управління поліції в ході проведення санкціонованого обшуку у помешканні 38-річного мешканця м. Сєвєродонецьк виявили міні лабораторію по вирощуванню конопель та готовий до вживання канабіс.

Під час обшуку у чоловіка вилучено спеціальний пристрій (гроубокс) призначений для вирощування рослин коноплі у домашніх умовах. Крім того, було виявлено та вилучено рослини конопель, канабіс вагою близько 500 г та три пристрої для його куріння. Вилучене направлено на експертизу до НДЕКЦ.


За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 307 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Під процесуальним керівництвом прокуратури слідчі проводять усі необхідні слідчі заходи. Після оголошення чоловіку про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, слідчі звернуться до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу.


Відділ комунікації поліції Луганської області