На Луганщині відбулась щотижнева відео селекторна нарада з керівниками галузевих служб управління та територіальних підрозділів поліції
Розпочалась нарада з приємного, очільник поліції Луганщини Сергій Колесник вручив співробітникам поліції відомчі відзнаки та нагороди МВС та НПУ за особистий внесок у справу забезпечення прав і свобод людини та ефективне виконання завдань і функцій поліції.
Продовжуючи нараду, виступила Ірина Ломкова - Уповноважена Голови Національної поліції України з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності, яка розповіла про діяльність підрозділу та акцентувала, що права є у всіх - і у громадян, і у поліцейських, головне – їх дотримувати.
Під час розгляду питань, які регулюються Законом України «Про запобігання корупції», очільник поліції області Сергій Колесник звернув увагу присутніх керівників на недопущенні у службовій діяльності фактів виникнення конфлікту інтересів, а у разі виникнення такої ситуації – на негайному її вирішенні у встановленому Законом порядку.
Обговорюючи стан оперативної обстановки на території області, начальник ГУНП акцентував увагу на обов’язковому невідкладному проведенні спеціального комплексу заходів із використанням усіх наявних технічних можливостей у разі скоєння на території області правопорушень, а саме тяжких та особливо тяжких злочинів.
- За результатами проведеного аналізу оперативної обстановки ми бачимо, що завдяки постійному проведенню вичерпних заходів на стратегічних об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури, на блокпостах, авто та залізничних вокзалах, поштових відділеннях, а особливо щільному патрулюванню та відпрацюванню міст та районів, в області значно знизилась кількість скоєних правопорушень. Я вважаю, що проведення таких заходів ми повинні продовжувати, бо саме завдяки цьому наші громадяни будуть більш захищеними, - підсумовуючи нараду, зауважив Сергій Колесник.
Відділ комунікації поліції Луганської області