Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
На Луганщині відбулись щорічні змагання з легкої атлетики серед поліцейських
Опубліковано 09 квітня 2021 року о 15:42

Сьогодні, 9 квітня, у парку культури та відпочинку м. Сєвєродонецьк 21 команда - представники кожного підрозділу, спецпризначенці, патрульні УПП та курсанти ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, боролися за перемогу у змаганнях з легкоатлетичного кросу. Під час забігу жінки змагались на дистанції 1000 метрів, а чоловіки – на 3000 та 5000 метрів по пересічній місцевості.

Перше місце у загальнокомандних змаганнях посіла команда Сєвєродонецького районного управління поліції, друге – поліцейські смт Троїцька, третє – команда поліції смт Станиця Луганська. Серед спецпідрозділів золото змагань виборола команда молодих поліцейських Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, срібло – команда спецпідрозділу КОРД та бронзовими переможцями стала команда Тренінгового центру ГУНП в Луганській області.

Грамоти, медалі та кубки переможцям вручив заступник начальника ГУНП в Луганській області Сергій Скребець, який привітавши учасників змагань, побажав їм спортивних звершень та найвищих досягнень.

Крім цього, перехідні кубки за підсумками спартакіади за результатами спортивних досягнень за 2020 рік отримали поліцейські Лисичанська та бійці елітного підрозділу КОРД.

Спортивний захід відбувся з суворим дотриманням карантинних вимог.