Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
На Луганщині відбувся відкритий чемпіонат з рукопашного бою
Опубліковано 20 грудня 2019 року о 17:59

У м. Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат ГУНП в Луганській області з рукопашного бою, приурочений до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС і Національної поліції України. Участь у змаганнях взяли близько 150  учасників, серед яких поліцейські з Луганської та Донецької областей та нацгвардійці ВЧ 3035.

На початку змагань всіх спортсменів привітали заступник начальника ГУНП Віталій Костенко, начальник Управління кадрового забезпечення В’ячеслав Чабан та голова первинної професійної спілки працівників ГУНП Сергій Ющенко.

День змагань виявився по-справжньому «гарячим», спортивна злість та азарт вирували на татамі. Усі учасники змагань продемонстрували добру фізичну підготовку та волю до перемоги.

Рукопашний бій входить до системи підготовки поліції Луганщини. Саме тому команда поліцейських ГУНП виборола одинадцять медалей чемпіонату, п’ять з яких за зайняті перші місця у загальнокомандному заліку. Друге місце посіли спортсмени з спецпідрозділу КОРД, третє - військовослужбовці ВЧ 3035.

У заліку серед відділів поліції Луганщини перемогу здобули представники Сєвєродонецького відділу поліції, друге місце у поліцейських з м. Рубіжне і третє - у співробітників Лисичанського відділу поліції.

На урочистій церемонії закриття турніру переможці та призери Чемпіонату отримали медалі і кубки.