Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВІДБІР ПРЕДСТАВНИКА
Опубліковано 05 жовтня 2022 року о 16:43

ВІД ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ,

який може бути включений до складу поліцейської комісії ГУНП в Луганській області

Мета: обрати представника від ГУНП в Луганській області, здатного професійно виконувати повноваження члена поліцейської комісії ГУНП відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».

Якщо Ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та виявили бажання стати членом поліцейської комісії ГУНП в Луганській області, просимо Вас до 16 жовтня 2022 року подати до Головного управління за адресою: вул. Перемоги, 113 (сектор організації відбору поліцейських УКЗ ГУНП) такі документи:

1. Власноручно написану заяву (із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»). Надається особисто у письмовому вигляді.

2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 4 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації кандидата), або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та копію довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування.

3. Автобіографію.

4. Копії документів про освіту (за згодою).

5. Копія трудової книжки (за згодою).

6. Інші матеріали (рекомендаційні листи, характеристики тощо), які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (бажано).


Поряд з цим інформуємо, що відповідно до пункту 12 Порядку діяльності поліцейських комісій, затвердженого наказом МВС України від 25.12.2015 № 1631, керівник територіального (у тому числі міжрегіонального) органу поліції визначає кандидатури представників поліцейської комісії з числа працівників відповідного органу поліції, а також (за згодою) з числа депутатів місцевих рад, працівників МВС, апарату Національної поліції України, представників громадських, правозахисних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, громадськості та засобів масової інформації.

Довідки за телефонами: (066) 915-27-74


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux