На Луганщині бійцями батальйону «Луганськ-1» затримано бійця розвідувального взводу незаконного збройного формування так званої «ЛНР»

ООС

Організація чіткої, системної роботи поліції в рамках проведення Операції об’єднаних сил по забезпеченню публічної безпеки та громадського порядку, а також не допущення будь-яких терористичних проявів та надзвичайних подій в містах та районах, які межують з окупованою бойовиками територією, дає відчутні позитивні результати.

Так, вчора на блокпосту «Петропавлівка» Станично-Луганського району, де цілодобово несуть службу бійці батальйону патрульної служби особливого призначення «Луганськ-1» за участі співробітників СБУ, під час перевірки документів пасажирів автобусу, був виявлений та затриманий 46-річний чоловік, який по спеціальній поліцейській базі значився, як особа, що приймає участь у незаконних збройних формуваннях.

Проведеними першочерговими слідчо-оперативними заходами було встановлено, що чоловік у період з березня по червень 2015 року проходив службу в розвідувальному взводі «ополчення», що знаходилось під керівництвом Конкіна О.Г. та дислокувався у місті Ровеньки Луганської області.

Наразі затриманого передано до Управління СБУ в Луганській області для проведення подальшої перевірки.

Відділ комунікації поліції Луганської області

Матеріали для ЗМІ