Поліцейські Луганщини взяли участь у другому Східному гуманітарному форумі Товариства Червоного Хреста України
Поліцейські Головного управління Національної поліції в Луганській області, на чолі з т.в.о. заступника начальника ГУНП в Луганській області полковником поліції Ярославом Мандзюком, долучилися до роботи ІІ Східного гуманітарного форуму Товариства Червоного Хреста України. Захід об’єднав представників регіональних організацій та військових адміністрацій східних областей для підбиття підсумків діяльності у 2025 році та визначення пріоритетів на наступний період.
Під час форуму свої результати роботи презентували представники Дніпропетровської, Донецкої, Харківської та Луганської обласних організацій ТЧХУ, а також обласних військових адміністрацій. Луганську область на заході представив перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій Смирнов. Луганську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України презентувала її голова — Ольга Кудаєва.
Наразі Луганська ОО ТЧХУ продовжує роботу невеликою, але згуртованою та результативною командою, до складу якої входять два штатні працівники та волонтери, які зокрема здійснюють облаштування «кабінетів турботи про ветеранів» у Лубнах, Дніпрі та Сарнах — ініціативи, що забезпечує ветеранів місцями психологічної підтримки та соціального супроводу.
Наприкінці заходу головою Луганської обласної організації ТЧХУ Ольгою Кудаєвою висловлено щиру подяку поліції Луганщини за багаторічну та активну співпрацю, яка триває з 2014 року та обов’язково триватиме і у подальшому.
Поліція Луганщини і надалі підтримуватиме партнерські ініціативи, спрямовані на допомогу населенню та посилення гуманітарної взаємодії в умовах війни.
Відділ комунікації поліції Луганської області