Поліцейські-психологи Луганщини спільно з психологами ДСНС провели тренінг для рятувальників
У межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» та з нагоди щорічного Всесвітнього дня психічного здоров’я психологи поліції Луганщини спільно з колегами з ДСНС провели заняття щодо основник практик саморегуляції та надання першої психологічної допомоги громадянам.
Під час заняття рятувальникам презентували техніки стабілізації, що спрямовані на управління гнівом та агресією, відпрацювали методи психологічної підтримки.
Окрім того, рятувальники оволоділи навичками надання першої психологічної допомоги населенню в умовах надзвичайних ситуацій з метою збереження і відновлення психічного здоров’я.
Адже надання першої допомоги формує відчуття безпеки, впевненості, зміцнює віру і можливість допомогти собі та оточуючим, тим самим наблизити нашу Перемогу.
Відділ комунікації поліції Луганської області
