Поліцейські Луганщини розшукали та повернули додому неповнолітню
Співробітники Попаснянського відділу поліції встановили місцезнаходження та повернули батькам 13-річну дівчини - мешканку с. Тошківка, яка ще 8 грудня, після сварки з батьками, пішла з дому та не повернулась.
Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції сьогодні, 10 грудня, вранці. На пошуки дівчини негайно було орієнтовано особовий склад місцевого відділу поліції, патрульні наряди та придані сили. Орієнтування прикмет дівчини були розіслані на блокпости.
Поліцейські встановили місцезнаходження дівчини. Весь цей час вона знаходилась у своєї подруги і не збиралась повертатися додому бо посварилась з матусею. З дівчиною та її матір’ю проведено профілактичну бесіду для унеможливлення повторення подібного у майбутньому. Дівчина повернена додому, жертвою злочину вона не стала.
Відділ комунікації поліції Луганської області