Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські провели для попаснянських школярів конкурс малюнків

Опубліковано 18 грудня 2018 року о 14:47

В Попаснянському районі, територія якого безпосередньо межує з лінією зіткнення, розташовано декілька навчальних закладів, які, незважаючи на те, що зазнали руйнувань під час проведення бойових дій, продовжують учбовий процес і навчають діточок. Дільничні офіцери поліції та працівники ювенальної превенції в цих учбових закладах постійні гості: проводять з дітлахами різноманітні пізнавальні заходи та уроки безпеки, беруть участь у батьківських зборах.

Розуміючи, що діти саме з цих учбових закладів потребують більшої уваги та всебічного захисту, керівництво ГУНП в Луганській області спільно з ПРООН ініціювало в рамках спільного проекту «Поліція та громада разом» проведення конкурсу малюнків.

В конкурсі брали участь учні молодших та середніх класів Троїцької філії 1-3 ступенів ОНЗ «Попаснянська ЗОШ № 1» та Новотошківської НВК. За результатами конкурсу керівництво відділу поліції разом з представниками ПРООН привітало переможців та вручили усім дітлахам солодкі подарунки.

За інформацією
Попаснянського відділу поліції


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux