Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські взяли участь у відкритті дитячого військово-патріотичного польового збору «Єдина Україна»

Опубліковано 21 липня 2018 року о 14:53

Сьогодні, на базі відпочинку «Лісна поляна» у м. Кремінна відбулось урочисте відкриття другої зміни дитячого вишкілу. У відкритті збору прийняли участь керівництво області, представники поліції, Національної гвардії, Збройних сил України та військового духовенства.


Загалом, для активного відпочинку до кремінського лісу з’їхались майже 50 дітлахів з усієї Луганщини. Під час вишкілу діти отримають знання із мінної безпеки, первинної військової підготовки та домедичної допомоги.


Заняття для малечі протягом збору проведуть поліцейські кінологи та вибухотехніки, співробітники ювенальної превенції ГУНП та бійці батальйону «Луганськ -1», які, із самого початку заснування збору у 2015 році, є постійними гостями маленьких патріотів України. Окрім поліцейських заняття для учасників збору проведуть вогнеборці та вибухотехніки ДСНС, а також психологи Національної гвардії.


«Я бажаю вам добре відпочити, набратися здоров’я та досвіду. Впевнений, що ці дні, які ви проведете у польовому таборі, запам’ятаються вам на все життя», - звернувся до дітей заступник командира батальйону «Луганськ-1» підполковник поліції Олег Щерба.


Благословив молодь на добрі діла та успішне проходження вишкілу священнослужитель Української православної церкви Київського патріархату військовий капелан 59 військового шпиталю отець Кирил.

 

Відділ комунікації поліції
Луганської області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux