Поліція Луганщини інформує про перебіг подій протягом дня виборів
За даними ситуаційного центру завершено голосування на усіх 536 виборчих дільницях. В день виборів поліцією Луганщини зареєстровано 61 повідомлення про можливі порушення під час виборів.
1 громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 178 КУоАП (м. Рубіжне).
За фактом проставляння підписів про голосування невідомими особами замість заявника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 158-1 КК України «Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз» (м. Лисичанськ).
За видами порушень це повідомлення про: фотографування бюлетеня – 9, пошкодження бюлетеня – 3, вкидання у скриньку бюлетенів – 1, винос бюлетеня – 3, підвіз виборців – 2, заборонена агітація – 9, замість заявника проголосувала інша особа – 4 та інші -28.
Поліція продовжує нести службу у посиленому режимі по забезпеченню охорони громадського порядку та публічної безпеки на виборчих дільницях та на території області.
Відділ комунікації поліції Луганської області