Правоохоронці звітують перед громадою
У смт. Нижня Дуванка Сватівського району відбулось засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості в партнерській громаді ПРООН, під час якого керівництво Сватівської поліції відзвітувало перед громадянами про результати роботи за 10 місяців поточного року.
Під час свого виступу т.в.о. начальника Сватівської відділу поліції підполковник поліції Олександр КИРИЛЕНКО зупинився на пріоритетних напрямках роботи правоохоронців та проінформував про проблемні питання.
Наостанок громадян в котрий раз попередили про найпоширеніші види правопорушень та закликали їх бути особливо пильними. Наголосили також і на необхідності звертати увагу на появу в населеному пункті підозрілих осіб і незнайомого транспорту, оскільки набута інформація може стати у нагоді при попередженні правопорушень та розкритті злочинів.
Відділ комунікації поліції Луганської області