Шахрайські схеми «Купівля-продаж в Інтернеті» та «Родич у біді» позбавили довірливих громадян понад 180 000 грн

ШАХРАЙСТВО

Сєвєродончанин домовився з Інтернет-продавцем про купівлю мотоциклу з повною передоплатою. Чоловік перерахував 142 000 грн, після чого сторінка сайту була видалена, а зв'язок з продавцем зник.

Мешканець Станиці Луганської знайшов оголошення про продаж пральної машини на сайті «OLX» та перерахував більше 1 000 грн в якості передоплати за товар. Чоловік отримав замовлення, але в коробці виявив сміття.

Мешканці м. Сєвєродонецьк зателефонував невідомий, який назвався співробітником правоохоронних органів м. Києва та повідомив, що її син скоїв ДТП. Чоловік пояснив, що потрібні гроші на лікування сина та інших учасників ДТП, а також для вирішення питання щодо не притягнення його до кримінальної відповідальності. Жінка погодилася та передала майже 38 000 грн невідомому, який прийшов до неї додому за грошима.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, боротьба з шахраями залежить від кожного з нас! Будьте уважними та обережними, при купівлі в Інтернеті не перераховуйте передоплату невідомим продавцям! Не довіряйте незнайомцям та не виконуйте їх вимог! Ретельно перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють.

Відділ комунікації поліції Луганської області