У Новопскові поліцейські зустрілися з пенсіонерами та ветеранами ОВС
Керівництво Новопсковського відділу поліції провело зустріч з головою ветеранської організації пенсіонерів та ветеранів ОВС України в Новопсковському районі Анатолієм Сінгуром та її членами.
В ході зустрічі діючі та бувші правоохоронці обговорили положення Меморандуму про співпрацю між Громадською організацією «Асоціація ветеранів МВС України» та Національною поліцією України.
Під час зустрічі були визначені спільні дії з реалізації положень Меморандуму та терміни їх проведення. Крім того, було розглянуто питання щодо проведення зустрічей ветеранів з особовим складом поліції Новопсковщини.
На завершення зустрічі голова ветеранської організації Анатолій Сінгур висловив подяку за організацію зустрічі і побажав поліцейським Новопсковського відділу поліції плідної праці.
За інформацією Новопсковського відділу поліції