В рамках акції «16 днів проти насильства» поліцейські ювенальної превенції провели в школах Луганської області тематичні онлайн уроки «Вільні від насильства»
Опубліковано 09 грудня 2022 року о 11:51
«Свобода від насильства є основним правом кожної людини і ніхто не повинен його порушувати» - з таким меседжем правоохоронці завітали до онлайн-шкіл Луганщини.
Працівники ювенальної превенції розповіли дітям про важливу участь поліції у запобіганні та протидії домашньому насильству, а також про інші служби допомоги, які
працюють з людьми, що зазнали домашнього насильства. Поліцейські з учнями на різноманітних прикладах розібрали маркери, що свідчать про вчинення домашнього насильства та визначили як можна попередити та зупинити такі негативні прояви у родинах.
За підсумками акції заняттями охоплено 26 шкіл, у яких проведено 28 уроків.
Ювенальні поліцейські нагадують, що відповідно до Закону України «Про домашнє насильство», діти, що стали свідками (очевидцями) домашнього насильства також є постраждалими. При цьому задача дорослих - убезпечити дітей від будь-яких форм насильства та виховати нульову толерантність до цього негативного явища.
Відділ комунікації поліції Луганської області