Ювенальні поліцейські провели безпекові заходи для дітей-переселенців
Ювенальні поліцейські відвідали шелтер для переселенців з Луганщини у м. Дніпрі та нагадали маленьким мешканцям про безпеку на дорозі та про заходи з мінної безпеки.

Поліцейські розповіли юним учасникам дорожнього руху про важливість дбати про власну безпеку та бути помітними на дорозі, які існують дорожні знаки, світлофорні об’єкти, як правильно використовувати сітловідбивальні елементи в темний час доби. Також, згадали правила для різних категорій учасників дорожнього руху, розповіли про наслідки та відповідальність за порушення дорожніх правил.


Також, правоохоронці нагадали малечі основні правила безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами, як завчасно розпізнати небезпеку та як діяти у разі виявлення підозрілих предметів.

Відділ комунікації поліції
Луганської області