Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 - Вадим Троян (ДОДАНО ВІДЕО)
У районі населеного пункту Золоте-4, на ділянці №2 продовжується процес розведення сил і засобів з обох сторін.
З метою забезпечення безпеки мирних жителів та правопорядку у населених пунктах на зазначених ділянках розведення, співробітники поліції Луганщини та доданих сил разом із нацгвардійцями несуть службу у посиленому режимі.
Виставлені додаткові наряди поліції, цілодобово патрулюються пішими та мобільними нарядами вулиці населеного пункту.
У оперативному штабі миттєво приймаються рішення щодо корегування сил та засобів задіяних на патрулювання.
Перший день і ніч з початку процесу розведення сил очільник поліції Луганщини Сергій Колесник разом з особовим складом забезпечували патрулювання задля спокою та безпеки мешканців Золотого.
І, на сьогодні, Вадим Троян разом із очільником поліції Луганщини тримають на постійному контролі організацію та несення служби саме в цих населених пунктах, особисто спілкуються з мешканцями, представниками місії ОБСЄ, колегами з ВСУ, перевіряють умови несення служби та дотримання правоохоронцями заходів особистої безпеки. Приймають рішення та вносять корективи у план дій по забезпеченню безпеки громадян.
Відділ комунікації поліції Луганської області