Поліцейські Луганщини стали донорами крові для Сил оборони та цивільних
Співробітники різних підрозділів поліції Луганської області, серед яких чимало ветеранів війни, долучилися до донорської акції, аби здати кров для потреб Сил оборони України та цивільних громадян, життя яких залежить від своєчасної допомоги медиків.
Багато з цих поліцейських самі пройшли через бойові дії, рятували поранених побратимів, бачили ціну людської крові на війні. Крім того, серед правоохоронців Луганщини є чимало почесних донорів крові та плазми, які неодноразово допомагали рятувати життя інших.
Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну потреба у донорській крові значно зросла. Щодня вона необхідна для поранених захисників і захисниць, які повертаються з передової, а також для людей, що проходять термінові або планові операції. Тому створення та підтримання стабільного стратегічного запасу крові залишається надзвичайно важливим завданням.
Правоохоронці наголошують: стати донором може кожен, хто має міцне здоров’я та бажання допомогти. Кожна крапля крові здатна подарувати шанс на життя тим, хто зараз бореться за нього у шпиталі чи на полі бою.
Відділ комунікації поліції Луганської області